Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Max & Ruby

Zabawa w chowanego / Max je śniadanie / Sekret Luizy
Ruby bawi się z Maxem w chowanego, ale maluch nie rozumie zasad zabawy i ciągle chce szukać. // Max nie chce jajka sadzonego. Wolałby truskawki. Próbuje schować jajko. // Luiza chce powiedzieć Ruby swój sekret przez telefon, ale Max ciągle ją zagłusza.
(Sezon 1 Odcinek 2)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Max & Ruby do obejrzenia na tej stronie.

Max & Ruby Zdjęcia

„Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – przedszkolaka oraz jego siedmioletniej siostry Ruby. To, co się dzieje w umyśle trzyletniego chłopca jest całkowicie odmienne od tego, czym zajmuje się umysł jego siedmioletniej siostry. Mimo wszystko rodzeństwo, bardzo lubi razem się bawić i spędzać ze sobą czas. Związek pomiędzy bratem i siostrą jest głównym tematem tego serialu. „Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – przedszkolaka oraz jego siedmioletniej siostry Ruby. To, co się dzieje w umyśle trzyletniego chłopca jest całkowicie odmienne od tego, czym zajmuje się umysł jego siedmioletniej siostry. Mimo wszystko rodzeństwo, bardzo lubi razem się bawić i spędzać ze sobą czas. Związek pomiędzy bratem i siostrą jest głównym tematem tego serialu. „Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – przedszkolaka oraz jego siedmioletniej siostry Ruby. To, co się dzieje w umyśle trzyletniego chłopca jest całkowicie odmienne od tego, czym zajmuje się umysł jego siedmioletniej siostry. Mimo wszystko rodzeństwo, bardzo lubi razem się bawić i spędzać ze sobą czas. Związek pomiędzy bratem i siostrą jest głównym tematem tego serialu.

„Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – przedszkolaka oraz jego siedmioletniej siostry Ruby. To, co się dzieje w umyśle trzyletniego chłopca jest całkowicie odmienne od tego, czym zajmuje się umysł jego siedmioletniej siostry. Mimo wszystko rodzeństwo, bardzo lubi razem się bawić i spędzać ze sobą czas. Związek pomiędzy bratem i siostrą jest głównym tematem tego serialu.

Previous
  • „Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – prze...
  • „Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – prze...
  • „Max i Ruby” jest to serial, w którym, każdy odcinek koncentruje się wokół Maxa, króliczka – prze...
Next