Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Max i Shred

Laptopowa spalenizna
Alvin postanawia zdobyć sponsora (tak jak Max), ale kiedy jego darmowy laptop okazuje się totalnym niewypałem, chłopak staje przed trudnym dylematem. Howie opracowuje wyjątkowy kombinezon snowboardowy dla Maxa.
(Sezon 1 Odcinek 10)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Max i Shred do obejrzenia na tej stronie.

Max i Shred Zdjęcia

Serial opisuje perypetie dwóch chłopaków – Maxa Ashera i Alvina 'Shreda' Ackermana, których łączy oryginalna przyjaźń. Max jest utalentowanym snowboardzistą oraz gwiazdą sportów zimowych, natomiast Alvin to kujon i miłośnik nauk ścisłych. Przypadkowo stają się współlokatorami. Co z tego wyniknie? Alvin, ksywka 'Shred', to genialny młody naukowiec i wynalazca. Potrafi rozwiązać każdy problem! Jest świetny we wsystkim - od chemii aż po matmę, kiepsko radzi sobie tylko z... popularonością! Max to utalentowany snowboardzista, prawdzwia gwiazda sportów zimowych, którego motto to: Nie przejmuj się bro! Jest czarujący, odważny i łatwo nawiązuje kontakty. Alvin to geniusz, a Abby jest szkolną gwiazdą. Jest pewna siebie i bardzo ambitna. Ta 15-latka kocha piłkę nożną, zakupy i dokuczanie młodszemu bratu. Jej ksywka wywodzi się stąd, że ciągle pyty 'how' czyli 'jak'. Jest sąsiadką Ackermanów i kumpelą Alvina. Zawsze wpada do niego niezapowiedziana, przez okno.

Serial opisuje perypetie dwóch chłopaków – Maxa Ashera i Alvina 'Shreda' Ackermana, których łączy oryginalna przyjaźń. Max jest utalentowanym snowboardzistą oraz gwiazdą sportów zimowych, natomiast Alvin to kujon i miłośnik nauk ścisłych. Przypadkowo stają się współlokatorami. Co z tego wyniknie?

Previous
  • Serial opisuje perypetie dwóch chłopaków – Maxa Ashera i Alvina 'Shreda' Ackermana, których łączy...
  • Alvin, ksywka 'Shred', to genialny młody naukowiec i wynalazca. Potrafi rozwiązać każdy problem! ...
  • Max to utalentowany snowboardzista, prawdzwia gwiazda sportów zimowych, którego motto to: Nie prz...
  • Alvin to geniusz, a Abby jest szkolną gwiazdą. Jest pewna siebie i bardzo ambitna. Ta 15-latka ko...
  • Jej ksywka wywodzi się stąd, że ciągle pyty 'how' czyli 'jak'. Jest sąsiadką Ackermanów i kumpelą...
Next