Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Blaze i mega maszyny

Błotny potwór
Blaze i AJ są głęboko w lesie, gdzie spotykają uwielbiającego błoto potwora o imieniu Gaskłocz. Czeka ich wielka przygoda, ponieważ obiecują mu, że pomogą mu dotrzeć na czas na błotny festiwal. Największą błotną imprezę wszech czasów.
(Sezon 1 Odcinek 14)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Blaze i mega maszyny do obejrzenia na tej stronie.

Blaze i mega maszyny Wideo

Skrzynka z narzędziami

Sezon 1 - Odcinek 4
Gabby jest mechanikiem, na którego umiejętności i pomoc liczą wszystkie maszyny w mieście. Ale kiedy Crusher kradnie jej wszystkie narzędzia, Gabby potrzebuje pomocy Blaze'a. Tylko on może je dla niej odzyskać.

Blaze i mega maszyny Zdjęcia

Poznajcie Blaze'a i jego kierowcę, 8-letniego AJ'a. Blaze to najjaśniejsza gwiazda Zderzakowa. Mistrz toru wyścigowego i bohater ulic, do którego wszyscy zwracają się o pomoc, bo żadna inna maszyna nie poradzi sobie z kłopotami tak, jak on! Blaze to bohater Axle City i mistrz wyścigów. Jest nieustraszony i niepokonany. Wie wszystko o nauce, technologii, inżynierii i matematyce! To jedyny samochód z człowiekiem jako kierowcą - jest nim jego najlepszy kumpel AJ.
AJ to 8-latek, który najbardziej na świecie uwielbia szybką jazdę. Jest kumplem i kierowcą Blaze'a. Wie wszystko o maszynach i ma świetne gadżety! Gabby ma 9 lat, jest mchanikiem i prowadzi dwa ulubione miejsca mega maszyn w Axle City: garaż i myjnię. Gabby zajmuje się wszystkimi samochodami, które biorą udział w wyścigach. Największy rywal Blaze'a, który potrafi zrobić wszystko, by wygrać wyścigi. Ma wielkie ego, a jego specjalnością jest oszukiwanie. Pickle to bardzo entuzjastyczny i niestety niedoceniany pomocnik Crushera. Stara się być jego głosem rozsądku, ale  jego dobre rady najczęściej idą w błoto! Stoi murem za swoim kumplem, ale w głębi ducha jest fanem Blaze'a. Darington to prawdziwy showman. Uwielbia zachwycać niesamowitymi trickami i numerami kaskaderskimi. I choć jest idealistą i czasem nie zdaje sobie sprawy co może, a czego nie da rady zrobić, jest nieustraszony i stawia sobie ambitne cele. Stripes jest zawsze gotowy do akcji. Jego specjalności to skoki i wspinaczka (wszystko dzięki specjalnym pazurom!). Ma też bardzo wyczulony zmysł powonienia. Zeg to kumpel Blaze'a. I choć potrafi być groźny, w gębi jest delikatny i ma bardzo uroczy śmiech. Starla to kowbojka, która opanowała lasso do perfekcji. Jest też bardzo śmiała w wyrażaniu swoich uczuć.

Previous
  • Blaze to bohater Axle City i mistrz wyścigów. Jest nieustraszony i niepokonany. Wie wszystko o na...
  • AJ to 8-latek, który najbardziej na świecie uwielbia szybką jazdę. Jest kumplem i kierowcą Blaze'...
  • Gabby ma 9 lat, jest mchanikiem i prowadzi dwa ulubione miejsca mega maszyn w Axle City: garaż i ...
  • Największy rywal Blaze'a, który potrafi zrobić wszystko, by wygrać wyścigi. Ma wielkie ego, a jeg...
  • Pickle to bardzo entuzjastyczny i niestety niedoceniany pomocnik Crushera. Stara się być jego gło...
  • Darington to prawdziwy showman. Uwielbia zachwycać niesamowitymi trickami i numerami kaskaderskim...
  • Stripes jest zawsze gotowy do akcji. Jego specjalności to skoki i wspinaczka (wszystko dzięki spe...
  • Zeg to kumpel Blaze'a. I choć potrafi być groźny, w gębi jest delikatny i ma bardzo uroczy śmiech.
  • Starla to kowbojka, która opanowała lasso do perfekcji. Jest też bardzo śmiała w wyrażaniu swoich...
Next