Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Blaze i mega maszyny

Pętla marzeń!
Darington będzie jeździł na wyjątkowym torze wyczynowym, zwanym Pętlą Marzeń. Wszystkie mega maszyny wybierają się, żeby na niego popatrzeć. Jednak zazdrosny Crusher jak zwykle musi się wtrącić, a Blaze znowu musi ratować sytuację.
(Sezon 1 Odcinek 6)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Blaze i mega maszyny do obejrzenia na tej stronie.

Blaze i mega maszyny Wideo

Skrzynka z narzędziami

Sezon 1 - Odcinek 4
Gabby jest mechanikiem, na którego umiejętności i pomoc liczą wszystkie maszyny w mieście. Ale kiedy Crusher kradnie jej wszystkie narzędzia, Gabby potrzebuje pomocy Blaze'a. Tylko on może je dla niej odzyskać.

Blaze i mega maszyny Zdjęcia

Poznajcie Blaze'a i jego kierowcę, 8-letniego AJ'a. Blaze to najjaśniejsza gwiazda Zderzakowa. Mistrz toru wyścigowego i bohater ulic, do którego wszyscy zwracają się o pomoc, bo żadna inna maszyna nie poradzi sobie z kłopotami tak, jak on! Blaze to bohater Axle City i mistrz wyścigów. Jest nieustraszony i niepokonany. Wie wszystko o nauce, technologii, inżynierii i matematyce! To jedyny samochód z człowiekiem jako kierowcą - jest nim jego najlepszy kumpel AJ.
AJ to 8-latek, który najbardziej na świecie uwielbia szybką jazdę. Jest kumplem i kierowcą Blaze'a. Wie wszystko o maszynach i ma świetne gadżety! Gabby ma 9 lat, jest mchanikiem i prowadzi dwa ulubione miejsca mega maszyn w Axle City: garaż i myjnię. Gabby zajmuje się wszystkimi samochodami, które biorą udział w wyścigach. Największy rywal Blaze'a, który potrafi zrobić wszystko, by wygrać wyścigi. Ma wielkie ego, a jego specjalnością jest oszukiwanie. Pickle to bardzo entuzjastyczny i niestety niedoceniany pomocnik Crushera. Stara się być jego głosem rozsądku, ale  jego dobre rady najczęściej idą w błoto! Stoi murem za swoim kumplem, ale w głębi ducha jest fanem Blaze'a. Darington to prawdziwy showman. Uwielbia zachwycać niesamowitymi trickami i numerami kaskaderskimi. I choć jest idealistą i czasem nie zdaje sobie sprawy co może, a czego nie da rady zrobić, jest nieustraszony i stawia sobie ambitne cele. Stripes jest zawsze gotowy do akcji. Jego specjalności to skoki i wspinaczka (wszystko dzięki specjalnym pazurom!). Ma też bardzo wyczulony zmysł powonienia. Zeg to kumpel Blaze'a. I choć potrafi być groźny, w gębi jest delikatny i ma bardzo uroczy śmiech. Starla to kowbojka, która opanowała lasso do perfekcji. Jest też bardzo śmiała w wyrażaniu swoich uczuć.

Previous
  • Blaze to bohater Axle City i mistrz wyścigów. Jest nieustraszony i niepokonany. Wie wszystko o na...
  • AJ to 8-latek, który najbardziej na świecie uwielbia szybką jazdę. Jest kumplem i kierowcą Blaze'...
  • Gabby ma 9 lat, jest mchanikiem i prowadzi dwa ulubione miejsca mega maszyn w Axle City: garaż i ...
  • Największy rywal Blaze'a, który potrafi zrobić wszystko, by wygrać wyścigi. Ma wielkie ego, a jeg...
  • Pickle to bardzo entuzjastyczny i niestety niedoceniany pomocnik Crushera. Stara się być jego gło...
  • Darington to prawdziwy showman. Uwielbia zachwycać niesamowitymi trickami i numerami kaskaderskim...
  • Stripes jest zawsze gotowy do akcji. Jego specjalności to skoki i wspinaczka (wszystko dzięki spe...
  • Zeg to kumpel Blaze'a. I choć potrafi być groźny, w gębi jest delikatny i ma bardzo uroczy śmiech.
  • Starla to kowbojka, która opanowała lasso do perfekcji. Jest też bardzo śmiała w wyrażaniu swoich...
Next