Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

ZACK I KWAK

W TV

Zack i Kwak Wideo

Konkurs papierowych latawców / Kwiatek rozkładanek

Sezon 1 - Odcinek 7
Dziś jest dzień wielkiego konkursu latawców. Zack, Kira i Kwak postanowili wystartować razem. Niestety mają zupełnie inne pomysły na latawiec. // Kwiatek rozkładanek potrzebuje wody. Zack wyrusza w poszukiwaniu deszczowej chmury.

Zack i Kwak Zdjęcia

Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy. Zack to dynamiczny, żądny przygód 7-letni chłopiec o bardzo dobrym sercu. Jest liderem i specem w trójwymiarowej książce. Jego umiejętności powodują, że każda przygoda jest możliwa! Kwak to najlepszy przyjaciel i pomocnik Zacka. Ta ultra ciekawska kaczka jest zafascynowana światem trójwymiarowej książki. Podejmuje wszystkie wyzwania i jest pełna niewyczerpanej energii! Kira to przyjaciółka Zacka i Kwaka, która mieszka obok nich. Kira kocha papier i wszystkie wspaniałe rzeczy, które można z niego zrobić. Jej pozytywne nastawienie i duże umiejętności powodują, że jest zawsze mile widziana przez Zacka i Kwaka. To delikatny i nieśmiały 3-letni jeż, który marzy o tym, żeby dorosnąć i być częścią gangu. Fluffy jest bardzo niewinny i jest głosem rozsądku w grupie. Choć na zewnątrz ma kolce, w środku jest wrażliwy i słodki. To akrobatyczne wiewiórki pełne młodocianej energii, które nigdy nie przestają trajkotać.
Ta budząca sympatię żaba jest ekspertem w absolutnie wszystkim. A prznajmniej tak jej się wydaje! Postrzega siebie jako wszystkowiedzącego guru. Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy.

Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy.

Previous
  • Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack ...
  • Zack to dynamiczny, żądny przygód 7-letni chłopiec o bardzo dobrym sercu. Jest liderem i specem w...
  • Kwak to najlepszy przyjaciel i pomocnik Zacka. Ta ultra ciekawska kaczka jest zafascynowana świat...
  • Kira to przyjaciółka Zacka i Kwaka, która mieszka obok nich. Kira kocha papier i wszystkie wspani...
  • To delikatny i nieśmiały 3-letni jeż, który marzy o tym, żeby dorosnąć i być częścią gangu. Fluff...
  • To akrobatyczne wiewiórki pełne młodocianej energii, które nigdy nie przestają trajkotać.
  • Ta budząca sympatię żaba jest ekspertem w absolutnie wszystkim. A prznajmniej tak jej się wydaje!...
  • Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack ...
Next