Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Zack i Kwak

Polana rozkładanych dyń / Powracający pająk
Pewien duch kradnie cukierki Zacka i Kwaka. Zack koniecznie chce je odzyskać przed wielkim przyjęciem halloweenowym. // Kiedy w ogrodzie pojawia się pająk, który wystrasza Kumkacza, Zack postanawia znaleźć pająkowi idealny nowy dom.
(Sezon 1 Odcinek 10)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Zack i Kwak do obejrzenia na tej stronie.

Zack i Kwak Wideo

Super-papier! / Papierowa krowa

Sezon 1 - Odcinek 2
Kiedy gigantyczny goryl zaczyna siać zniszczenie w Poptropolis przy pomocy tubki kleju, Zack, Kwak i Kira zmieniają się w superbohaterów i ruszają na ratunek. // Zackowi i Kwakowi kończy się mleko. Przyjaciele wyruszają po nowe zapasy wprost do krów.

Zack i Kwak Zdjęcia

Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy. Zack to dynamiczny, żądny przygód 7-letni chłopiec o bardzo dobrym sercu. Jest liderem i specem w trójwymiarowej książce. Jego umiejętności powodują, że każda przygoda jest możliwa! Kwak to najlepszy przyjaciel i pomocnik Zacka. Ta ultra ciekawska kaczka jest zafascynowana światem trójwymiarowej książki. Podejmuje wszystkie wyzwania i jest pełna niewyczerpanej energii! Kira to przyjaciółka Zacka i Kwaka, która mieszka obok nich. Kira kocha papier i wszystkie wspaniałe rzeczy, które można z niego zrobić. Jej pozytywne nastawienie i duże umiejętności powodują, że jest zawsze mile widziana przez Zacka i Kwaka. To delikatny i nieśmiały 3-letni jeż, który marzy o tym, żeby dorosnąć i być częścią gangu. Fluffy jest bardzo niewinny i jest głosem rozsądku w grupie. Choć na zewnątrz ma kolce, w środku jest wrażliwy i słodki. To akrobatyczne wiewiórki pełne młodocianej energii, które nigdy nie przestają trajkotać.
Ta budząca sympatię żaba jest ekspertem w absolutnie wszystkim. A prznajmniej tak jej się wydaje! Postrzega siebie jako wszystkowiedzącego guru. Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy.

Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack i jego najlepszego przyjaciela Kwaka, ciekawej wszystkiego kaczki. Oboje mieszkają w środku niesamowitej, trójwymiarowej książki.To miejsce pełne niespodzianek - przewrócenie każdej strony przynosi ekscytujące i niespodziewane rzeczy.

Previous
  • Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack ...
  • Zack to dynamiczny, żądny przygód 7-letni chłopiec o bardzo dobrym sercu. Jest liderem i specem w...
  • Kwak to najlepszy przyjaciel i pomocnik Zacka. Ta ultra ciekawska kaczka jest zafascynowana świat...
  • Kira to przyjaciółka Zacka i Kwaka, która mieszka obok nich. Kira kocha papier i wszystkie wspani...
  • To delikatny i nieśmiały 3-letni jeż, który marzy o tym, żeby dorosnąć i być częścią gangu. Fluff...
  • To akrobatyczne wiewiórki pełne młodocianej energii, które nigdy nie przestają trajkotać.
  • Ta budząca sympatię żaba jest ekspertem w absolutnie wszystkim. A prznajmniej tak jej się wydaje!...
  • Zack i Kwak to animowany serial opowiadający o przygodach pełnego energii chłopca o imieniu Zack ...
Next