Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Sam&Cat

Lalka Fresno Girl
Sam i Cat obiecują, że kupią dziewczynce, którą się opiekują lalkę Fresno Girl, pod warunkiem, że mała poprawi oceny. Kiedy dziewczynka spełnia warunek, Sam i Cat mają poważny finansowy problem. Goomer gubi swój szczęśliwy podkoszulek.
(Sezon 1 Odcinek 29)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Sam&Cat do obejrzenia na tej stronie.

Sam&Cat Zdjęcia

Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji. Uwaga: nie zadzieraj z Sam Puckett! Sam nie boi się niczego i jest mistrzem radzenia sobie w każdej sytuacji. Przygotujcie się na spotkanie z najsłodszą nastolatką na świecie, Cat Valentine! Dice to sąsiad Sam i Cat i główny powód ich decyzji, by założyć swoją firmę opiekującą się dziećmi. Nona to troskliwa i pełna radości życia babcia Cat, która czasem potrafi być szalona. Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji. Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji.

Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji.

Previous
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
  • Uwaga: nie zadzieraj z Sam Puckett! Sam nie boi się niczego i jest mistrzem radzenia sobie w każd...
  • Przygotujcie się na spotkanie z najsłodszą nastolatką na świecie, Cat Valentine!
  • Dice to sąsiad Sam i Cat i główny powód ich decyzji, by założyć swoją firmę opiekującą się dziećmi.
  • Nona to troskliwa i pełna radości życia babcia Cat, która czasem potrafi być szalona.
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
Next