Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Sam&Cat

Zaczarowany bankomat
Sam zauważa, że Cat wydaje bardzo dużo pieniędzy. Kiedy pyta, skąd przyjaciółka je bierze, Cat zabiera ją do "zaczarowanego bankomatu", który wypłaca dowolną ilość pieniędzy. Sam obawia się, że może to nie być w pełni zgodne z prawem.
(Sezon 1 Odcinek 23)
To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Sam&Cat do obejrzenia na tej stronie.

Sam&Cat Zdjęcia

Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji. Uwaga: nie zadzieraj z Sam Puckett! Sam nie boi się niczego i jest mistrzem radzenia sobie w każdej sytuacji. Przygotujcie się na spotkanie z najsłodszą nastolatką na świecie, Cat Valentine! Dice to sąsiad Sam i Cat i główny powód ich decyzji, by założyć swoją firmę opiekującą się dziećmi. Nona to troskliwa i pełna radości życia babcia Cat, która czasem potrafi być szalona. Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji. Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji.

Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółkami i zaczynają wynajmować razem mieszkanie. Uwielbiają wolność i niezależność, ale szybko okazuje się, że zabawa i przygody mają swoją cenę. Zamiast iść do nudnej pracy, postanawiają założyć swój biznes i… opiekować się dziećmi. Oczywiście to nowe wyzwanie owocuje milionem zabawnych sytuacji.

Previous
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
  • Uwaga: nie zadzieraj z Sam Puckett! Sam nie boi się niczego i jest mistrzem radzenia sobie w każd...
  • Przygotujcie się na spotkanie z najsłodszą nastolatką na świecie, Cat Valentine!
  • Dice to sąsiad Sam i Cat i główny powód ich decyzji, by założyć swoją firmę opiekującą się dziećmi.
  • Nona to troskliwa i pełna radości życia babcia Cat, która czasem potrafi być szalona.
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
  • Waleczna Sam (Jennette McCurdy) i zwariowana Cat (Ariana Grande) zostają najlepszymi przyjaciółka...
Next