Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ
Original

Rodzina Zastępcza

To wideo poszło sobie na wakacje. Ale mamy dla Was inne wideo Rodzina Zastępcza do obejrzenia na tej stronie.

Rodzina Zastępcza Zdjęcia

Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny zastępczej trafiają jeszcze dwie dziewczynki – Zosia i Eliza. Wiernym towarzyszem wesołej familii jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux.

W szalonym domu Kwiatkowskich co chwilę pojawia się ktoś inny – ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, kuzynka Jadzia oraz sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń.

'Rodzina Zastępcza' jest jednym z najbardziej popularnych seriali komediowych w Polsce, w ciągu 11 lat ukazały się 333 odcinki zawarte w 17 seriach.

W pierwszej serii 'Rodziny zastępczej', którą aktualnie możecie śledzić na Comedy Central, występują takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka. Taka obsada serialu gwarantuje niesamowity odbiór i humor na tak zwanym najwyższym poziomie. 'Rodzina zastępcza' w Comedy Central

Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny zastępczej trafiają jeszcze dwie dziewczynki – Zosia i Eliza. Wiernym towarzyszem wesołej familii jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux. W szalonym domu Kwiatkowskich co chwilę pojawia się ktoś inny – ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, kuzynka Jadzia oraz sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń. 'Rodzina Zastępcza' jest jednym z najbardziej popularnych seriali komediowych w Polsce, w ciągu 11 lat ukazały się 333 odcinki zawarte w 17 seriach. W pierwszej serii 'Rodziny zastępczej', którą aktualnie możecie śledzić na Comedy Central, występują takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka. Taka obsada serialu gwarantuje niesamowity odbiór i humor na tak zwanym najwyższym poziomie.

Previous
  • Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłop...
  • 'Rodzina zastępcza' w Comedy Central
Next