Zamknij

Czy wiesz, że używasz nieaktualnej wersji przeglądarki
internetowej?
Ta strona może wyświetlać się nieprawdiłowo.

Wybierz przeglądarkę.

WRÓĆ
OBRÓĆ URZĄDZENIE, ŻEBY GRAĆ

Rodzina Zastępcza Zdjęcia

Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny zastępczej trafiają jeszcze dwie dziewczynki – Zosia i Eliza. Wiernym towarzyszem wesołej familii jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux.

W szalonym domu Kwiatkowskich co chwilę pojawia się ktoś inny – ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, kuzynka Jadzia oraz sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń.

'Rodzina Zastępcza' jest jednym z najbardziej popularnych seriali komediowych w Polsce, w ciągu 11 lat ukazały się 333 odcinki zawarte w 17 seriach.

W pierwszej serii 'Rodziny zastępczej', którą aktualnie możecie śledzić na Comedy Central, występują takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka. Taka obsada serialu gwarantuje niesamowity odbiór i humor na tak zwanym najwyższym poziomie. 'Rodzina zastępcza' w Comedy Central

Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłopca o imieniu Romek. Przez przypadek do tytułowej rodziny zastępczej trafiają jeszcze dwie dziewczynki – Zosia i Eliza. Wiernym towarzyszem wesołej familii jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux. W szalonym domu Kwiatkowskich co chwilę pojawia się ktoś inny – ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, kuzynka Jadzia oraz sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń. 'Rodzina Zastępcza' jest jednym z najbardziej popularnych seriali komediowych w Polsce, w ciągu 11 lat ukazały się 333 odcinki zawarte w 17 seriach. W pierwszej serii 'Rodziny zastępczej', którą aktualnie możecie śledzić na Comedy Central, występują takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka. Taka obsada serialu gwarantuje niesamowity odbiór i humor na tak zwanym najwyższym poziomie.

Previous
  • Państwo Kwiatkowscy wraz z dwójką swoich dzieci – Majką i Filipem, postanawiają zaadoptować chłop...
  • 'Rodzina zastępcza' w Comedy Central
Next